سریال دو بونگ سون زن قوی جزو سریالهای پر طرفدار سه چهار سال اخیره که چه توی کره چه توی سراسر جهان طرفداران زیادی بدست آورده. توی این سریال کمدی عاشقانه بازیگران معروف و نامدار زیادی بازی کردن: پارک هیون شیگ، پارک بویونگ، کیم جی سو و . .

این دراما داستان یه دختر قوی، به اسم دو بونگ سون رو روایت میکنه که قدرت ماوراطبیعی داره که این قدرت توی ن خانواده اشون ارثیه. دو بونگ سون برای حفظ امنیتش مجبوره قدرتش رو از بقیه مخفی نگه داره و دوست داره که یه زندگی عادی داشته باشه.

یه روز که دو بونگ سون درحال کمک کردن به یه مرده و با چندی از اراذل میجنگه، آن مین هیوک، مدیرعامل شرکت اینسافت اونو میبینه و متوجه میشه که قدرت ماوراء بشری داره. آن مین هیوک هم از طرف بعضی افراد مشکوک تهدید میشه واسه همین دو بونگ سون رو به عنوان محافظش استخدام میکنه.

اول از همه دوست دارم به بازی بازیگران بپردازم

پارک هیون شیک: یکی از بهترین بازیگرهای مرد کره هست که با سریال شادی باهاش آشنا شدم. بازیش اینجا عالی بود به خصوص خنده هاش. میمک صورتش و همینطور حالات چهره اش که چقدر خوب احساساتش رو نشون میدادن.

پارک بویونگ: و بازیگر کیوت و دوست داشتنی خودم. آخ که چقدر قند عسله این دختر با اون خنده های شیرین و صدای نازش. هر وقت اونو میبینم خنده روی لبام میاد از بس پر از شادی و انرژی ئه. اینجا خیلی جوونتر بوده و موهای کوتاهش هم کیوت بودن.

کیم جی سو: بازیگر نقش دوم مرد. راستش سریالهای زیادی ازش دیدم ولی اینجا قیافه اش یه جوری بود. اصلا ازش حس نمیگرفتم. به نظرم به جی سو نقش های شر و شیطون مثل نقشش توی طلوع ماه در رودخانه، بیشتر میاد تا این جور نقش های جدی و پلیسی.

و برسیم به روند سریال

میدونید که کیدراما اصل و نسبش از کلیشه ست و دو بونگ سون هم وسطاش خیلی کلیشه و خسته کننده شد. دشتگیر کردن خلافکار رو خیلی طولش دادن درحالیکه زودتر و بهتر میتونستن سر و تهشو هم بیارن. حتی به نظرم 16 قسمت برای این سریال زیاد بود.

نویسنده انواع حس ها رو توی سریال گنجونده بود. مثلا عاشقانه، رمانتیک، هیجانی، شادی، استرس و حتی ترس. ولی واقعا پیوند و ربط دادنشون اونقدر خوب و قوی نبود. مثلا سر یه صحنه غم و گریه و استرس بود و نزدیک بود بمیرن ولی یه دفعه سریال میپرید به اوقات رمانتیک و شاد و جاییکه نقش های اصلی تو بغل همن. کیدراما سریالهای زیادی داره که سکانسی ترسناک، یه سکانس کمدی و سکانس بعدی عاشقانه هست و خیلی هم خوب پیوند داده شدن و بیننده رو زده نمیکنن.

این سریال شخصیت زن محور داشت و برعکس بیشتر کیدراما ها، اینبار دختره از پسره مراقبت و محافظت میکنه و قدرت ماوراءطبیعی داره که خیلی این ایده رو دوست داشتم. الخصوص جنگ و دعواهای دو بونگ سون با شرخرا و نفله کردنشون :)

بهترین سکانس از نظرم همونجایی بود که دو بونگ سون با اونهمه آدم توی اون انبار جنگید و همونجاهم مین هیوک فهمید که اون بوده جونشو نجات داده.

او اس تی ها هم حال خوب کن و باحال بودن و ازشون لذت بردم.

یه خبری هم بدم. چین ورژن چینی این سریال رو امسال درست کرد که اسمش بادیگار بانمک Cute Bodyguard ئه. حالا دقیقا ماجراها شبیه نسخه کره ای نیستن ولی کلیات داستان شبیه دو بونگ سون زن قوی ئه. این خبر رو برای طرفداران سریال گفتم.

و در آخر نمره ی من به این سریال با احترام به تمامی طرفدارانش، 7.25 از 10 هست.

خوشحال میشم نظرات شما رو هم راجب این سریال بدونم

زندگی در تاریخ.ایران.کره

معرفی سریال پادشاه عاشق+خلاصه داستان

سریال هم گناه (سری چهارم تصاویر)

نقد و سری ششم تصاویر سریال شهرزاد

معرفی سریال زندگی خصوصی او

معرفی سریال درختی با ریشه های عمیق

نقد سریال مستر سان شاین

سکانس زیبای سریال مستر سان شاین

سریال ,رو ,  ,بونگ ,سون ,یه ,دو بونگ ,بونگ سون ,این سریال ,داره که ,نقش های

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تُوتُوساب پاجام تولید کننده و پخش عمده شلوار بچگانه و زنانه کاشی پرسپولیس هرچیز مرفیلم divarfile پایگاه خبری آستاره نیوز علوم زمین *♡*《بازیگران کشور کره 》*♡* gardeshgaree24